Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola

Joomla! - a dinamikus portálmotor és tartalomkezelő rendszer

OVERVIEW

This web page alsovarosiiskolaszeged.hu presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have researched zero pages inside the website alsovarosiiskolaszeged.hu and found one website interfacing with alsovarosiiskolaszeged.hu.

ALSOVAROSIISKOLASZEGED.HU RANKINGS

This web page alsovarosiiskolaszeged.hu is seeing a fluctuation levels of traffic all through the year.
Traffic for alsovarosiiskolaszeged.hu

Traffic ranking (by month) for alsovarosiiskolaszeged.hu

Traffic ranking by day of the week for alsovarosiiskolaszeged.hu

SZEDEÁK Nonprofit Kft.

SZTE Tanulmányi és Információs Központ. 6722, Szeged, Ady tér 10. Read more about SZEDEÁK Sportfejlesztési program. 6722 Szeged, Béke u.

WHAT DOES ALSOVAROSIISKOLASZEGED.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of alsovarosiiskolaszeged.hu Mobile Screenshot of alsovarosiiskolaszeged.hu Tablet Screenshot of alsovarosiiskolaszeged.hu

ALSOVAROSIISKOLASZEGED.HU HOST

I diagnosed that a lone page on alsovarosiiskolaszeged.hu took six hundred and seventy-two milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider alsovarosiiskolaszeged.hu not secure.
79.172.204.140

I diagnosed that this domain is employing the Apache server.

Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola

Joomla! - a dinamikus portálmotor és tartalomkezelő rendszer

CONTENT

This web page has the following on the web page, "A nyári szünetben az alábbi napokon van irodai ügyelet." Our analyzers viewed that the web page also said " 6725 Szeged, Dobó utca 42." The Website also said " Feketéné Kőkuti Ildikó - igazgatóhelyettes." The website's header had joomla as the most important search term. It is followed by Joomla which isn't as highly ranked as joomla.

SUBSEQUENT WEB SITES

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola 1118 Bp Csíki-hegyek u. A 2014-15-ös tanév kitűnő tanulói.

Iskolánkról

Tanulói jelentkezési lap központi írásbeli vizsgára. FELHÍVÁS a tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására. Személyazonosító okmány igénylése kiskorú gyermek számára. Nemzetközi nyelvvizsgák a Gárdonyiban! A Gárdonyi Géza Általános Iskola felvételt hírdet 6. A Gárdonyi Géza Általános Iskola korlátozott létszámban felvételt hírdet 6.

Liszt Ferenc Általános Iskola

Meghívók a Gratzba induló gyerekek műsorára. KÉRJÜK VÉGZŐS TANULÓINK DIÁKIGAZOLVÁNYUKAT ADJÁK LE AZ ISKOLÁBA, AZ ALÁBBI RENDELKEZÉS ÉRTELMÉBEN! .

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kaposvár

Iskolánkkal kapcsolatos friss információkért kattintson az Aktualitások menüpontra! Üdvözöljük a kaposvári II. Rákóczi Ferenc Tagiskola honlapján! .

Rogers Iskola és Óvoda

Alternatív kerettantervünk egy, a minisztérium által elfogadott hétből. 25 éves a Rogers Iskola! Januárban a régi diákjaink jöttek el hozzánk. A Velencei-tónál ismerkedtünk az élővilággal kenuzás közben. A Rogers napi kiállítás-megnyitó után megrendeztük a sportnapot. A második Zöld osztályosok egy fél éven át a világ keletkezésének történetével foglalkoztak. Tavaszi témanapunk témájául a verseket választottuk.